BACHOVY ESENCE A - W

na objednávku při počtu min. 5 lidí

38+1 esence, neformální atmosféra, mnoho informací, zkušenosti z praxe, praktické návody

CO ZÍSKÁŠ

Chceš mít mentální a psychickou pohodu svou i své rodiny ve svých rukou?
Chceš si umět pomoct sama?
Potřebuješ rozumět, co se s Tebou děje?

Získej přehled v Bachových esencích pro samostatné používání a diagnostikování.
Poznej své emoce a přelaď je pomocí jemných esencí.
Nauč se vybrat a namíchat si je pro sebe sama.

OBSAH

V teoretickém úvodu vám řeknu o principu fungování a způsobu výroby. Vysvětlíme si, co dělají Bachovky v těle, jak pracují a jak emoce přeměňují. Každou z 38 + 1 esencí si probereme, ukážu vám, jak zjistit její vhodnost. Ke každé esenci budete vědět, podle jakých znaků ji diagnostikovat, a co přinese svým působením. Tam kde je to relevantní, poukážu na možné příčiny rozladění emocí. V průběhu webináře budu odpovídat na otázky, které přinesete. Řešení vašich konkrétních příkladů v rozsahu osobní konzultace není součástí. Můžeme je ale použít jako vzor, jak postupovat. Ukážu vám, jak najít přesně to, co potřebujete, a jak s tím dále pracovat. Na závěr dostanete návod, jak si namíchat směs na míru pro užívání.
Získáš kontakty na další lidi na cestě objevování magie vlastní odpovědnosti a moci, se kterými se nadále ve skupině můžeš rozvíjet.

PROČ PRÁVĚ TENTO WEBINÁŘ

Tak ďalší kurz nadupaný úžasnými informáciami z praxe. Prešli sme si všetky bachovky od A po W s rôznymi stavmi a naučili sa ich prakticky priraďovať. Odporúčam každému, komu sa nechce všetko o bachovkám pracne vyhľadávať, lebo toto je ozaj že všetko v kocke pokope. Stanka z praxe rýchlo a jasne definuje, čo kto potrebuje, nech je v rovnováhe
Zdenka Slováková
materská dovolenka
Odporúčam prístup Stanky, veľmi praktický, triezvy prístup plný láskavosti a trpezlivosti, čo je nesmierne vzácne v dnešnej dobe.
Katarína Lupsinová
holistická terapeutka
Keďže Stanku poznám ako skúsenú teraputku, neváhala som. Veľmi trefne a výstižne, a súčasne citlivo s empatiou jej vlastnou nás previedla jednotlivými esenciami, ich charakteristikou, použitím, účinkami a dávkovaním. Veľkým bonusom na záver bolo pre mňa rozobratie 7 konkrétnych prípadov s doporučením vhodných esencií. Ďalším cenným bonusom sú materiály po kurze, ktoré sú jasné, prehľadné a použiteľné i pre nás laikov.
Monika Mihálová
kuchárka a záhradníčka
Stanku Mikovú - SELF development mi odporúčala kamarátka, keď som ešte Bachove esencie ani nepoznala. Študovala som si teda jej stránky, vyzeralo to veľmi zaujímavo, len som sa v toľkých informáciach predsa len trochu strácala a tak som bola rada, keď zorganizovala webinár Bachove esencie od A po W. Webinár odporúčam každému, kto sa zaujíma o prírodnú liečbu, chce na sebe pracovať a chápe, že zdravie odráža nielen fyzický a psychický stav človeka, ale aj jeho emócie a vzťahy.
Veronika reference Stanka Mikova bachovky
Veronika
programátorka
Vďaka týmto 6 hodinám som získala pre mňa základné informácie o každej bachovej esencii a zároveň virtuálne spoznala Stanku. Myslím, že Stanka nám predstavila bachovky veľmi ľudsky, priateľsky a aj vtipne. : ) Webinár by som odporúčila hlavne ženám a mamám, ktoré hľadajú ďalšie a vyššie spôsoby ako pomôcť sebe a svojej rodine, ale samozrejme komukoľvek koho tento spôsob volá či už ako pomocníka v bežnom živote alebo v profesionálnej praxi. O radu budem písať Stanke, ktorá nam predstavila svoje dlhoročné skúsenosť a vedomosti.
Reference Stanka Mikova bachovky Renka
Renáta Greš-Vaľová
Cognac Embassy
Po ozname, že vy Stanka, robíte webinár, nebolo čo riešiť. Doplnila som si chýbajúce informácie a to najpodstatnejšie, naučila som sa miešať esencie. Ďakujem Stanka za famózne spracované informácie aj úžasné materiály. Už mám špeciálny zošit, kam som si prepísala vašu prednášku a dopĺňam skúsenosťami
Reference Stanka Mikova bachovky
Dana Gregušová
Biobylinka Medicus
Stanka o Bachovkách veľmi pútavo a "fundovane" rozprávala, veľmi ma to bavilo. Stanka má veľmi bezprostredný, sympatický a vtipný prejav, vidno, že už má veľa skúseností s liečením s bachovkami. Bachove esencie mi otvorili nový pohľad na emócie a vzťahy, ktoré prežívame a uvedomenie si ich. V prípade, že s nimi nie sme spokojní, dávajú možnosť opravy.
Katarína Palečková
účtovníčka